Niemedyczne Hospicjum Domowe im. św. Rafała Kalinowskiego

Archiwum

UWAGA !!!

14 czerwca o godz. 17.00 w Juliuszu odbyło się WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA.
Podczas zebrania członkowie przyjęli sprawozdanie za rok 2013 oraz wybrali nowy zarząd i komisję rewizyjną. Prezesem została p. Katarzyna Lechowicz, zastępcą prezesa Halina Karolewska, członkami zarządu: Piotr Harazim, Bogdan Krawczyk oraz Kazimierz Szafraniec. Dziękujemy za gotowość do podjęcia służby oraz życzymy powodzenia w wypełnianiu obowiązków.

UCHWAŁA ZARZĄDU w sprawie członków Stowarzyszenia
SPRAWOZDANIE ZA ROK 2013
SPRAWOZDANIE ZA ROK 2012

Za nami Rybnickie Pola Nadziei

Dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w tegoroczne Rybnickie Pola Nadziei. Byliśmy bardzo dumni tak licznym zaangażowaniem rybnickiej młodzieży. Na wysokości zadania stanęły rybnickie szkoły i organizacje. W szczególności dziękujemy wychowawcom i nauczycielom, którzy poświęcając swój czas towarzyszyli młodzieży podczas marszu i pikniku na terenie Juliusza, część młodzieży równie aktywnie zaangażowała się w organizację kiermaszu i loterii. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

DZIĘKUJEMY !

Dziękujemy dyrekcji, nauczycielom, uczniom oraz ich rodzicom ze Szkoły Podstawowej nr 20 w Rybniku Gotartowicach, którzy z własnej inicjatywy już po raz drugi na terenie szkoły zorganizowali kiermasz na rzecz naszego hospicjum i przekazali uzyskane podczas tego kiermaszu 1000,00 zł. Szczególne podziękowania kierujemy dla p. Bogumiły Klimek, która jest inicjatorką i koordynatorką akcji.

Za nami III Bal Charytatywny

11.01.2014 r. odbył się III już organizowany przez nas Bal Charytatywny. Celem balu było pozyskanie środków na bieżącą działalność naszych wolontariuszy: środki higieniczne, konserwacja sprzętu, dojazdy do chorych, sprzęt rehabilitacyno-medyczno, oraz inwestycja „Nowy Juliusz”. Tematem tegorocznego balu byli MIESZKAŃCY ŚWIATA, co oznacza że bawiliśmy się w stylu przebieranym, a akcentu stroju poszukujemy inspirując się charakterystycznymi elementami strojów różnych państwa, krain, kultur całego świata. Wszystkich uczestniczącym darczyńcom i wolontariusza serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania kierujemy panu Cześkowi i Wieśkowi za pełne zaangażowanie w organizację balu i sprawienie jak i w ubiegłym roku, że był to niezwykły i pełen atrakcji czas.

INFORMACJA

W dniu 16.07.2012r na ręce zarządu stowarzyszenia Pani Prezes Danuta Godziek oficjalnie złożyła rezygnację z pełnienia funkcji prezesa. W związku z tym faktem nr tel. 663123246 nie będzie służył do kontaktu z Hospicjum (jest to nr prywatny p. Danuty Godziek). Zgłoszenia chorych jak wszelki inny kontakt z Hospicjum odbywa się pod nr 887858686.

WYPOŻYCZANIE SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO

HOSPICJUM PROWADZI WYPOŻYCZANIE SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO (ŁÓŻKA, KULE, CHODZIKI, MATERACE ITP.). WYPOŻYCZANIE SPRZĘTU JEST NIEODPŁATNE (NALEŻY UMIEŚCIĆ KAUCJĘ ZWROTNĄ).
Wszelkie informacje dotyczące wypożyczania sprzętu pod nr tel 607548614 .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: