Niemedyczne Hospicjum Domowe im. św. Rafała Kalinowskiego

Opieka nad obłożnie chorym, to wielkie wyzwanie nie tylko dla bliskich, ale dla każdego zajmującego się takim chorym, ponieważ wymaga nie tyko empatii i zaangażowania, określonej wiedzy na temat leków, higieny czy fizjoterapii, dużej siły fizycznej i cierpliwości, ale również odpowiedniego podejścia do samego podopiecznego.
Osoba chora-leżąca jest praktycznie w pełni zależna od swoich opiekunów.
Jak sobie poradzić z chorym, jak zorganizować opiekę, aby nie była udręką, jak pielęgnować chorego, by nie zaszkodzić jemu i sobie?
Te i inne zagadnienia były tematem naszego ostatniego spotkania o charakterze szkoleniowym, prowadzonego przez przesympatyczną p. Izę, pielęgniarkę szpitalną, która w sposób jasny i prosty, a zarazem bardzo profesjonalny, przedstawiła nam najważniejsze zasady opieki nad obłożnie chorym.
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że nasze zaproszenie zostało przyjęte przez p. Izabelę, dziękujemy jej za poświęcony czas i czekamy na następne spotkania.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: