Niemedyczne Hospicjum Domowe im. św. Rafała Kalinowskiego

Pola Nadziei 2018/2019

Witajcie,
Środa, 10 X 2018  to dzień sadzenia cebulek w ramach akcji „Pola Nadziei”. Sadzili nie tylko nasi wolontariusze, ale przede wszystkim dzieci i młodzież z zaprzyjaźnionych szkół i przedszkoli oraz zaproszeni goście.
Super dzieciaczki, uśmiechnięta młodzież i grono pedagogiczne, cudowna pogoda i… 800 sztuk cebulek żonkili zasadzonych w rozwijającym się, a już pięknym miejscu Rajzapunkt w Rybniku-Zamysłowie.
Serdecznie dziękujemy za to, że na nasz apel odpowiedziało tak wiele szkól i przedszkoli, co nas niezmiernie raduje. Wielką rzeczą bowiem jest, że idea hospicyjna dociera do tak wielu młodych ludzi, a oni z wielką empatią na nią odpowiadają.
Dziękujemy za przygotowane występy artystyczne, które zachwyciły nasze serca i umiliły nam czas, za miłe słowa i gesty, za każdy uśmiech.

Dziękujemy również wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób dopomogły nam w organizacji tego przedsięwzięcia.

Podziękowania składamy zieleni miejskiej za przygotowanie miejsca pod cebulki, pani Danusi Hanak z rady dzielnicy Zamysłów, radnemu Franciszkowi Kurpanik, którzy w wielkim stopniu pomogli nam przy organizacji tego przedsięwzięcia, panu Bartkowi Dzierżęga za wypożyczenie sceny.

Przepyszne słodkości jedliśmy dzięki uprzejmości piekarni Pierchała i Dziwoki z Rybnika, którzy zasponsorowali ciasta.

Dziękujemy również wszystkim zaproszonym gościom min. panu Prezydentowi miasta Rybnik, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

Mamy nadzieję, że na kolejnych akcjach znów się spotkamy, bo jest to dla nas naprawdę ważne. To, że jesteście z nami dodatkowo nas uskrzydla, dodaje nam sił i motywacji. A dla naszych podopiecznych, którzy z nami dziś byli i którym o Was poopowiadamy to dodatkowe źródło nadziei i radości.
Pięknie dziękujemy.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: