Niemedyczne Hospicjum Domowe im. św. Rafała Kalinowskiego

Witajcie,
10 lat minęło…
Tak, tak w tym roku mija 10 lat istnienia naszego hospicjum. A wydaje się, że to przecież było tak niedawno.
Początki były jednym wielkim znakiem zapytania. Jak to będzie…, czy damy radę…, gdzie będziemy się spotykać…, a przede wszystkim – czy znajdą sie ludzie chętni iść z pomocą i dobrym słowem do drugiego człowieka.
Te pytania, ta niepewność dotyka nas każdego dnia i dzisiaj. Nie jesteśmy bowiem w stanie przewidzieć przyszłości, a wszystkie plany i zamierzenia które sobie postawiliśmy mogą przecież „spalić na panewce”.
Jednak wiemy, że nie jesteśmy sami. Wiemy, że otaczają nas ludzie dobrej woli, na których zawsze możemy liczyć, którzy wspierają nas w naszych akcjach, którzy pomagają nam nie tylko materialnie, ale także w sferze duchowej.
DZIĘKUJEMY Wam wszystkim ZA TO , że… po prostu JESTEŚCIE.
Dziękujemy wszystkim wolontariuszom tym byłym i tym aktualnym, za wytrwałość, za czas poświęcony chorym, za spotkania, za przyjaźnie, za każde słowo, po prostu za tę „hospicyjną rodzinkę”.
Dziękujemy Bogu za siły, za opiekę, którą odczuwamy na każdym kroku, za dobrych ludzi, którzy zawsze się pojawiają, za wszystko co doświadczamy, po prostu za ten UŚMIECH Z NIEBA .
Łza się kręci w oku, kiedy wspominamy czasy trudne, które wydawałoby się po ludzku, że są nie do opanowania, za naszą bezsilność, czasami i zniechęcenie, po czym pojawia się to światełko w tunelu i… już wychodzimy na prostą. Dziękujemy Ci za to Boże.

W związku z naszym dziesięcioleciem w Kościółku Akademickim w dniu dzisiejszym tj 3 grudnia 2017 o godz 20:00 zostanie odprawiona msza św. dziękczynna, na którą bardzo, bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy.
Po uroczystej eucharystii zapraszamy na słodki poczęstunek do siedziby DAR-u na Brudnioka 5.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli przyjmiecie nasze zaproszenie, bo chociaż w ten sposób Wam się odwdzięczymy za Waszą dobroć.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: