Niemedyczne Hospicjum Domowe im. św. Rafała Kalinowskiego

Podziękowania

Jak już wiecie kolejne nasze akcje, mające na celu pozyskanie środków na cele statutowe naszego hospicjum dobiegły końca. Po dokonaniu podliczenia kwot zebranych w dniach 7-9.04.2017 r ( kiermasz Focus + sprzedaż palm wielkanocnych ) uzbieraliśmy 4401,66 zł.
Chcemy bardzo serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy znaleźli czas, aby zatrzymać się i odwiedzić nas na kiermaszu w Focus Park w Rybniku oraz zakupić palmy wielkanocne rozprowadzane przez naszych wolontariuszy przed kościołami. Dziękujemy również tym, którzy posilali się wypiekami naszymi i cukierniom, które nam ofiarowały swoje wyroby.
Dziękujemy dyrekcji Centrum Rozrywkowo-Handlowego Focus w Rybniku, za umożliwienie kolejny już raz sprzedaży naszych świątecznych artykułów, za miłą i przyjazną atmosferę.
Szczególne słowa podziękowania kierujemy na ręce proboszcza parafii Matki Boskiej Bolesnej w Rybniku, Kościółka Akademickiego oraz kaplicy przy szpitalu psychiatrycznym za otwartość, życzliwość i umożliwienie sprzedaży palm wielkanocnych w minioną niedzielę.
Dziękujemy też za każdy gest życzliwości, za uśmiech, ale też za dzielenie się swoimi doświadczeniami jak i za chwile wzruszeń.
Mamy nadzieję, że spotkamy się na kolejnych akcjach jak i kiermaszach, na które już dziś serdecznie zapraszamy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: