Podziękowania

Jak już wiecie kolejne nasze akcje, mające na celu pozyskanie środków na cele statutowe naszego hospicjum dobiegły końca. Po dokonaniu podliczenia kwot zebranych w dniach 7-9.04.2017 r ( kiermasz Focus + sprzedaż palm wielkanocnych ) uzbieraliśmy 4401,66 zł.
Chcemy bardzo serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy znaleźli czas, aby zatrzymać się i odwiedzić nas na kiermaszu w Focus Park w Rybniku oraz zakupić palmy wielkanocne rozprowadzane przez naszych wolontariuszy przed kościołami. Dziękujemy również tym, którzy posilali się wypiekami naszymi i cukierniom, które nam ofiarowały swoje wyroby.
Dziękujemy dyrekcji Centrum Rozrywkowo-Handlowego Focus w Rybniku, za umożliwienie kolejny już raz sprzedaży naszych świątecznych artykułów, za miłą i przyjazną atmosferę.
Szczególne słowa podziękowania kierujemy na ręce proboszcza parafii Matki Boskiej Bolesnej w Rybniku, Kościółka Akademickiego oraz kaplicy przy szpitalu psychiatrycznym za otwartość, życzliwość i umożliwienie sprzedaży palm wielkanocnych w minioną niedzielę.
Dziękujemy też za każdy gest życzliwości, za uśmiech, ale też za dzielenie się swoimi doświadczeniami jak i za chwile wzruszeń.
Mamy nadzieję, że spotkamy się na kolejnych akcjach jak i kiermaszach, na które już dziś serdecznie zapraszamy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: