Niemedyczne Hospicjum Domowe im. św. Rafała Kalinowskiego

9 grudnia w budynku DAR-u odbyło się kolejne  spotkanie opłatkowe. Przy wspólnym stole spotkaliśmy się z naszymi podopiecznymi. Przepiękne jasełka przedstawiły nam dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 9 w Rybniku Zamysłowie, które przybyły do nas  z Panią Dyrektor i  Paniami nauczycielkami.  Jak to na początku zaznaczyła Pani Prezes Hospicjum wolontariusz to osoba która bezinteresownie czyni coś dla drugiego dlatego też  wszyscy zebrani na wigilijce byli  wolontariuszami.  Osoby, które pomagają chorym w ich domach ofiarują im swój czas i ręce gotowe do pracy. Chorzy obdarowują przychodzących wolontariuszy swoim uśmiechem , ciepłym powitaniem i radością , a nauczyciele i dzieci  ze szkoły także ofiarowały swój czas, talent aktorski i  uśmiech.

Składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji  Świąt Narodzenia Jezusa Chrystusa – Niepojętej Miłości. Niechaj Wasze serca i domy wypełnią się Obecnością przychodzącego Pana. Przy wspólnym stole podzielcie się Miłością, Nadzieją i Pokojem, a Radość niech rozwieje wszelkie smutki .

wigilijka wigilijak 1 wigilijka 2 wigilijka 4

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: