Niemedyczne Hospicjum Domowe im. św. Rafała Kalinowskiego

logo hospicjum

Serdecznie zapraszamy szkoły do współpracy w kolejnej edycji Międzynarodowego Programu „Pola Nadziei”.

W październiku b.r. pragniemy wzorem lat ubiegłych posadzić cebulki żonkili na placach rybnickich szkół, przy Kościołach i w innych widocznych miejscach naszego miasta.
19 kwietnia 2015r. Odbędzie się FINAŁ Pół NADZIEI. Już po raz drugi  przemaszerujemy ulicami Rybnika w „Marszu Nadziei” na rynek. Będzie można oddać krew – ratując życie. Chcemy zorganizować także w tym dniu happening połączony z szerzeniem idei hospicyjnej jak i zbiórką na rzecz naszego hospicjum.
Aby to wszystko mogło się odbyć niezbędna jest nam Wasza pomoc. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i projekty z udziałem dzieci i młodzieży. Wierzymy, że zaangażowanie młodych ludzi pomaga otworzyć ich serca na dobro i uwrażliwia na ludzi potrzebujących pomocy.
Pragniemy aby idea opieki hospicyjnej dotarła do wszystkich mieszkańców naszego miasta.

onkil2

Zapraszamy także do udziału w innych akcjach naszego hospicjum:

06 stycznia 2015r w Kościele Królowej Apostołów odbędzie się Msza św. W intencji wolontariuszy, podopiecznych i naszych przyjaciół, a po niej koncert charytatywny na rzecz hospicjum.
24 stycznia 2015r. zapraszamy na Bal  – restauracja EUROPA W RYBNIKU
Jak co roku w niedzielę palmową organizujemy kiermasz w budynku Duszpasterstwa Akademickiego. Do organizacji zapraszamy dzieci i młodzież.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani przekazaniem informacji o hospicjum przez naszych wolontariuszy w szkole lub włączeniem się do naszych akcji prosimy o kontakt po nr tel: 781017510 lub na adres
e-mail: hospicjum.rybnik@gmail.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: